İade Şartları

Garanti ve İade

 


GARANTİ 

Liberte.com.tr'den aldığınız her ürün, Liberte A.Ş. garantisi altındadır.  

 

SATIŞ İPTALİ VE ÜRÜN İADE 

Alıcı genel olarak satın aldığı ürünlere ait siparişleri aynı gün içerinde 0312 230 87 03 nolu telefonu arıyarak siparişlerini kargoya verilmeden önce iptal ettirebilir. Siparişin kargoya verilmesi durumunda ise ürün alıcıya ulaştığında tahrip edilmeden, kullanmadan ve ürünün tekrar satılabilirliğini bozulmadan, teslim tarihinden itibaren sekiz (8) iş günü içinde neden belirterek iade edilebilir.

 

İADE

Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 8 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. 
Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
- Tahrip edilmiş, kullanılmış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
- İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir. 
- İade etmek istediğiniz ürün / ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.

 

İade İşlemleri
- Gelen ürün incelendikten sonra, müşterinin talebine göre yenisi ile değiştirme, başka bir ürün ile değiştirme veya para iadesi olarak işlem yapılır.